(067) 962-25-66, (098) 468-02-52
likarstva@ukr.net

Лекарства из Европы являются признанным образцом качества

Гемаза описание, цена на Гемаза

Главная » Статьи » Гемаза - инструкция по применению, цена на Гемаза


Одним із сучасних, високоефективних препаратів для лікування гемофтальма є Гемаза, що представляє собою ліофілізований ферментний препарат, що містить суміш рекомбінантних проурокінази (РПУ) з декстраном і хлоридом натрію. Діючою субстанцією препарату є РПУ, декстран і хлорид натрію, які створюють інертну матрицю ферменту.

Гемаза каталізує перетворення плазміногену в плазмін - серинових протеазу, здатну лизирувати фібринові згустки, і має високу специфічність дії, так як активізує плазминоген переважно в області тромбу, що знижує ризик виникнення можливих кровотеч та геморагій.

Специфічна активність гемази - 80 000-100 000 МО на 1 мг білка. Гемаза добре розчиняється у воді і фізіологічному розчині, має низьку токсичність і добре переноситься. Фармакологічне вивчення препарату показало його високу тромболітичну і фібринолітичну активність [3, 4].

Лікування включає парабульбарне введення Гемази в дозі 5000 МО після попереднього розведення в 0,5 мл 0,9% розчину хлориду натрію в уражене око щодня , 10 ін'єкцій на курс лікування. Лікування проводилося на тлі базисної цукрознижувальної терапії на базі РНПМЦ ендокринології.

Висока терапевтична ефективність Гемази відзначена при лікуванні відносно невеликих крововиливів, особливо розташованих в передніх відділах склоподібного тіла. Гострота зору з корекцією в цих випадках підвищилася в середньому з 0,10 ± 0,03 до 0,60 ± 0,02 (р <0,001) вже через один місяць після початку лікування.

При А/В-скануванні очей відзначено зменшення характерних для гемофтальма затемнень аж до повної акустичної прозорості склоподібного тіла. У контрольній групі резорбція гемофтальма протягом першого місяця практично не спостерігалася. При субтотальних У хворих з рецидивуючими крововиливами в склоподібне тіло і сітківку розсмоктування гемофтальма з подальшим відновленням гостроти зору зазначалося тільки в 21,5% випадків.

При цьому резорбція крововиливів в склоподібному тілі протікала більш активно в порівнянні з такою при ретінальних геморрагиях. На наш погляд, низька гострота зору частково пояснювалася екссудативними і проліферативними змінами сітківки при СД.

Терапевтичний ефект Гемази в ще більшій степені залежав від давності крововиливу і наявності проліферативних процесів в склоподібному тілі. Крововиливи терміном на кілька днів розсмоктувалися повністю або частково з підвищенням гостроти зору у 51,3% пацієнтів, при цьому процес резорбції і підвищення гостроти зору відзначали з п'ятого дня до кінця курсу лікування. Серед хворих з рецидивуючими крововиливами на тлі проліферативної діабетичної ретинопатії (ДР) з наявністю швартоутворення і тракційного відшарування сітківки резорбція крововиливів відзначалася лише в 12,7% випадків, а лізису або стоншування не спостерігалося ні в одному випадку.

Антиоксидантні властивості препарату сприяли поліпшенню зорових функцій, особливо у хворих з непролиферативним ДР, у яких зазначалося підвищення гостроти зору на 0,5-0,9. Однак у пацієнтів з великими, часто рецидивуючими ретинальними крововиливами і Гемофтальмами, особливо при проліферативній ДР, застосування Гемази через її виражені фибринолитичні і дезагрегіруючі дії і ризику розвитку повторних геморагій було більш обмеженим.

Препарат Гемаза можна використовувати як допоміжний засіб у поєднанні з іншими препаратами і методами.

© 2017. Лекарства купить онлайн.