(067) 962-25-66, (098) 468-02-52
likarstva@ukr.net

Лекарства из Европы являются признанным образцом качества

Гемаза. Лечение внутриглазных травматических кровоизлияний

Главная » Статьи » Лечение внутриглазных травматических кровоизлияний


Доведено високу ефективність лікування внутрішньоочних травматичних крововиливів за допомогою препарату Гемази: повне розсмоктування гіфеми і часткового гемофтальма у всіх хворих; субтотального гемофтальма у 83,3% хворих і тотального гемофтальма - у 40% хворих. При традиційному лікуванні (група порівняння) тотальну гіфему не вдалося розсмоктати у 4 хворих з 10 (40% хворих), частковий гемофтальм розсмоктався в 60% випадків, субтотальний - в 22% і тотальний - тільки у 11% хворих.

Встановлено, що Гемаза, в порівнянні з традиційним методом лікуванням, найбільш ефективна при поєднаних крововиливах в передню камеру і склоподібне тіло очі: гифема і частковий гемофтальм розсмокталися повністю у всіх хворих (при традиційному методі цей же результат отримали при гіфемі у 71% хворих , при частковому гемофтальме - в 33% випадків), субтотальний гемофтальм розсмоктався у 75% хворих (в групі порівняння 17,6%) і тотальний - у 67% хворих (в групі порівняння 11%).

Сформульовано показання до раціонального застосування препарату Гемази в лікуванні внутрішньоочних травматичних крововиливів: при ізольованій гіфемі, частковому гемофтальме з акустичною щільністю<20 Дб (як при ізольованій так і одночасному з гіфеми) показані лікування препаратом Гемази; при наявності субтотального і тотального гемофтальма з акустичною щільністю> 20 Дб рекомендується лазерно-ферментативне лікування, що включає лазердеструкціі згустку крові перед початком лікування препаратом Гемази і в ході ферментативного лікування.

Препарат найбільш ефективний при розсмоктуванні часткових гемофтальм. Виражений ефект з'являвся до 7-10 дня. Відстрочене дію препарату тривало після закінчення курсу ін'єкцій (до 10-14 на курс), і до 1 місяця після початку лікування гострота зору підвищувалася в середньому в два рази, у більшості пацієнтів з частковим Гемофтальм до 3-го місяця відновлювалася повна прозорість склоподібного тіла.

© 2017. Лекарства купить онлайн.